VALPROATO NĖŠTUMO PREVENCIJOS PROGRAMA
EDUKACINĖ MEDŽIAGA IR PRODUKTO INFORMACIJA

Slapukų politika

Kas yra slapukai?

Slapukas yra mažas teksto failas, kuris išsaugomas Jūsų kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar telefone, kai lankotės tinklalapyje. Slapuke yra tam tikros anoniminės informacijos, pvz., unikalus identifikatorius ir tinklalapio pavadinimas, kai kurie skaitmenys ir skaičiai. Kai kurie slapukai ištrinami uždarius naršyklę. Jie vadinami seanso slapukais. Kiti lieka Jūsų įrenginyje, kol pasibaigs jų galiojimo laikas arba juos ištrinsite iš sparčiosios darbinės atminties. Tokie slapukai vadinami nuolatiniais slapukais ir leidžia mums prisiminti informaciją apie Jus kaip grįžtantįjį lankytoją.

Jei norite sužinoti daugiau apie slapukus, įskaitant tai, kaip pamatyti, kokie slapukai buvo nustatyti ir kaip juos valdyti ir ištrinti, apsilankykite adresu www.allaboutcookies.org.

Ką daryti, jei nenorite, kad būtų naudojami slapukai

Kai kurie žmonės mano, kad tai, jog tinklalapis išsaugo informaciją jų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, yra šiek tiek nepriimtina, ypač kai šią informaciją saugo ir naudoja trečioji šalis be jų žinios. Nors tai iš principo yra nekenksminga, Jūs, pavyzdžiui, galite nenorėti matyti reklamos, susijusios su sritimi, kuria domitės. Jei norite, galite užblokuoti kai kuriuos arba visus slapukus arba net ištrinti jau nustatytus slapukus; vis dėlto Jūs turite žinoti, kad galite prarasti kai kurias šio tinklalapio funkcijas.

Kaip mes naudojam slapukus

Šiame tinklalapyje naudojami nuolatiniai slapukai. Nuolatiniai slapukai naudojami stebint lankytojų elgseną, kaip jie naršo tinklalapyje, ir šie duomenys naudojami norint išbandyti ir suprasti, ką žmonės daro ir ko nemėgsta tinklalapyje, kad jį būtų galima patobulinti. Tokia praktika yra žinoma kaip „žiniatinklio analizė". Kadangi Google pradėjo tinklalapių savininkams nemokamai teikti savo analizės technologijas, beveik visi tinklalapiai naudoja tam tikras jų formas, nors yra ir mokamų paslaugų, tiekiamų siekiant konkuruoti su Google.
Analizės slapukai yra tikriausiai labiausiai paplitusi šiandien naudojamų nuolatinių slapukų forma.

Mūsų naudojami slapukai

Veiklos slapukai: šie slapukai padeda pagerinti tinklalapio veiklą, taip užtikrinant geresnę naudotojų patirtį.

Slapuko pavadinimas Slapuko apibūdinimas
__utma Šis slapukas yra „Google Analytics“ kodo dalis, mes jį naudojame srautui stebėti bei problemoms, kurios gali kilti žmonėms naršant mūsų tinklalapyje, išsiaiškinti.
__utmb Šis slapukas yra „Google Analytics“ kodo dalis, mes jį naudojame srautui stebėti bei problemoms, kurios gali kilti žmonėms naršant mūsų tinklalapyje, išsiaiškinti.
__utmc Šis slapukas yra „Google Analytics“ kodo dalis, mes jį naudojame srautui stebėti bei problemoms, kurios gali kilti žmonėms naršant mūsų tinklalapyje, išsiaiškinti.
__utmz Šis slapukas yra „Google Analytics“ kodo dalis, mes jį naudojame srautui stebėti bei problemoms, kurios gali kilti žmonėms naršant mūsų tinklalapyje, išsiaiškinti.